Лазерний датчик Sick S30A-7111CP
  • Лазерні датчики
  • S30A-7111CP
S30A-7111CP  130170 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1045654
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму< /li>
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 7 m
  • Діапазон сигнального поля: 49 m (20 м при дифузному відображенні 20 %)
  • < li>Діапазон вимірювання відстаней: 49 m
  • Кількість одночасно контрольованих захисних полів: 2
  • Тип блоку поля: Подвійні набори полів
  • Кількість полів: 4
  • Кількість полів: 8
  • Кут сканування: 190°
  • Роздільна здатність (конфігурована): 30 mm, 40 mm, 50 мм, 70 мм, 150 мм
  • Оцінка: 60 ms
  • Доповнення захисного поля: 100 мм
  • Кількість багаторазових оцінок: 2 ... 16, налаштовується
  • Час затримки автоматичного скидання: 120 ms . .. 4.920 ms, налаштовується
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Конфігураційний та діагностичний інтерфейс: RS-232
  • Польова шина, промислова шина: PROFINET PROFIsafe
  • Клас захисту: III (VDE 0106, EN 60950)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 0,8 A
  • Розміри (Ш x В x Г): 155 мм x 185 мм x 160 мм
  • Вага: 3,3 kg
  • Матеріал корпусу : Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: RAL 1021 (яскраво-жовтий)
  • Матеріал переднього скла: Polycarbonat
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +50 °C
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (IEC 61496, IEC 61496-3)
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Дифузне відображення, що фіксується: 1,8 % ... > 1.000 %, Відбивачі