Sick SIM1000-0P0B100
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • SIM1000-0P0B100
SIM1000-0P0B100  271334 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271334
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1097816
  • Категорія продукції: Програмовані пристрої
  • Постановка задачі: Збір, аналіз та архівування даних
  • Процесор ARM Cortex-A9 з прискоренням NEON
  • Оперативна пам'ять: 1 GB
  • Комплект розробника програм: SICK AppStudio, Програмується в середовищі SICK AppSpace,
  • Набір інструментів: SICK Algorithmus API
  • Інші функції: ППВМ для обробки введення/виведення
  • Напруга живлення: 24 V DC, ± 25 %
  • Робочий струм: Запобігти з 2 А
  • Споживана потужність: ≤ 10,5 W, без підключених датчиків
  • Ефективна потужність: ≤ 9 W, всього, всі з'єднання
  • Тип захисту: IP20 згідно EN 60529:1991-10 + A1:2000-02 + A2:2013-10
  • Клас захисту: III ( EN 61140:2016-05)
  • Матеріал корпусу: Polycarbonat
  • Колір корпусу: Світло-сірий (RAL 7035)
  • Вага: 430 g, з пружинними затискачами
  • Розміри (Д x Ш x В): 67,5 мм x 96,5 мм x 120,6 mm
  • Ethernet: ✔ TCP/IP, FTP, OPC UA, MQTT
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Послідовний: ✔ , RS-422, RS-485
  • CAN: ✔
  • USB: ✔ , USB 2.0
  • Карта пам'яті: Промислова картка пам'яті MicroSD (флеш-карта), 1 ГБ
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 6100 -6-2:2005-08, EN 61000-6-4:2007+A1:2011,
  • Стійкість до струсу: EN 60068-2-27:2009-05, EN 61131-2:2007 -09,
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6:2008-02, EN 61131-2:2007-09,
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C .. +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +70 °C
  • Клемна колодка 1-4: Пружинні затискачі
  • Ethernet: RJ45
  • IY2: ≤ 100 mA
  • L+: 200 mA (короткочасно можливо 400 мА при включенні)
  • Функція: IO-Link Master
  • Швидкість передачі даних: ≤ 230 kBaud
  • Швидкість передачі даних: 2 MBaud
  • Швидкість передачі даних: 20 kbit/s ... 1 Mbit/s
  • Функція: Конфігурація, Діагностика, оновлення мікропрограмного забезпечення
  • IY1: Цифровий вхід (макс. частота : 30 кГц)
  • IY2: Цифровий вхід / вихід (настроюється) (макс. частота: 30 кГц)