Sick SIM1012-0P0G200
  • Аксесуари та адаптери
  • SIM1012-0P0G200
SIM1012-0P0G200  271308 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271308
Технічний опис
  • Артикул: 1098146
  • Категорія продукції: Програмовані пристрої
  • Постановка задачі: Збір, аналіз та архівування даних
  • Процесор ARM Cortex-A9 з прискоренням NEON
  • Напруга живлення: 24 V DC, ± 10 %
  • Робочий струм: Запобігти з 12 А
  • Потужність: ≤ 15 W, без підключених датчиків
  • Ефективна потужність: ≤ 270 W, всього, всі з'єднання
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012), сіро-біла передня плівка (RAL 9002)
  • Вага: 876 g, включаючи заглушку з'єднання
  • Розміри (Д x Ш x В): 86,5 мм x 45,8 мм x 265,5 mm
  • Ethernet: ✔ , TCP /IP, FTP, OPC UA, MQTT
  • Інкрементний: ✔
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Послідовний: ✔ , RS -232, RS-422, RS-485
  • CAN: ✔
  • USB: ✔ , USB 2.0
  • < li>Карта пам'яті: Промислова картка пам'яті MicroSD (флеш-карта), макс. 16 ГБ
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-2:2005-08, EN 61000-6-4:2007+A1:2011,
  • Стійкість до струсу : EN 60068-2-27:2009-05
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6:2008-02
  • Діапазон температур під час роботи: 0 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +70 °C
  • Power: 1 (M12, 4-контактний штекер, T-кодований)
  • Інкрементн.: 1 (M12, 8-контактний гніздовий роз'єм, A-кодир.)
  • CAN: 1 (M12, 5-контактна розетка, A-кодована)
  • S1-S6, IO-Link Master: 6 (M12, 5-контактна розетка, A-кодована)
  • Ethernet: 2 (M12, 8-конт. гніздо, X-кодування)
  • Послідовне джерело напруги: ≤ 1 A
  • Інкрементне джерело напруги: ≤ 0,5 A
  • Електроживлення CAN: ≤ 3,2 A
  • S1-S6: ≤ 100 mA
  • S1-S6 джерело напруги: ≤ 1 A
  • Функція: Виведення даних, Конфігурація, оновлення мікропрограмного забезпечення
  • Швидкість передачі даних: 2 x 10/100/1.000 Mbit/s
  • Примітка: Також налаштовується як інтерфейс RS-422, макс. частота 2 МГц
  • Функція: IO-Link Master
  • Швидкість передачі: ≤ 230 kBaud
  • Примітка: Також налаштовується як інтерфейс енкодера, макс. частота 2 МГц
  • Швидкість передачі даних: RS-232: 115,2 kBaud, RS-422/RS-485: 2 MBaud
  • Швидкість передачі даних: 20 kbit/s ... 1 Mbit/s
  • Функція: Конфігурація, Діагностика, оновлення мікропрограмного забезпечення
  • S1-S6: По 1 входу, по 1 входу/виходу (макс. частота: 30 кГц)