Sick SIM2500-2P03G10
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • SIM2500-2P03G10
SIM2500-2P03G10  271952 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271952
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1092673
  • Категорія продукції: Програмовані пристрої
  • Покоління: Друге покоління
  • Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
  • Флеш-накопичувач: 7 Гб eMMC, в тому числа 5 ГБ доступні для програм
  • Набір інструментів: SICK Algorithmus API, HALCON (бібліотека обробки зображень),
  • Інші функції: ППВМ для обробки введення/виведення, Виділений контролер промислової мережі,
  • Напруга живлення: 24 V DC, ± 10 %
  • Споживана потужність: Typ. 45 W, без підключених датчиків
  • Ефективна потужність: 140 W, всього, всі з'єднання
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • < li>Електробезпека: EN 61010
  • Матеріал корпусу: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Вага: 1.995 g
  • Розміри (Д x Ш x В): 176 мм x 83 мм x 196 мм
  • Ethernet: ✔ (4) , TCP/IP, FTP, OPC UA, MQTT
  • PROFINET: ✔ (2)
  • EtherNet/IP™: ✔ (2)
  • EtherCAT®: ✔ (2)
  • IO-Link: ✔ (4)
  • Послідовний: ✔ , RS-232, RS-422, RS-485
  • Інкрементний: ✔ (4) , RS-422
  • CAN: ✔
  • USB: ✔ , USB 2.0
  • Карта пам'яті: Промислова карта пам'яті MicroSD (флеш- карту), макс. 32 ГБ
  • Стійкість до струсу: IEC 60068-2-27:2008
  • Діапазон температур під час роботи : 0 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +70 °C
  • I/O: 1 x M12, 8 -контактна розетка, А-кодована
  • Power: 1 x M12, 4-контактний штекер, T-кодований
  • SERIAL: 1 x M12, 8-контактна розетка, А-кодована< /li>
  • INC: 1 x M12, 8-контактна розетка, А-кодована
  • Fieldbus: 2 x M12, 4-контактна розетка, D-кодування
  • CAN: 1 x M12, 5-контактна розетка, А-кодована
  • SENSOR S1-S4: 4 x M12, 5-контактна розетка, A-кодування
  • SENSOR S5-S6: 2 x M12, 5-контактна розетка, А-кодована
  • Ethernet з PoE: 4 x M12, 8-контактна розетка, Х-кодована
  • USB: 1 x Micro-B, під клапаном обслуговування
  • SENSOR S1-S4: ≤ 1 A (на контакті блока живлення)
  • SENSOR S5-S6: ≤ 2,5 A (на контакті блока живлення)
  • < li>SENSOR S5-S6: ≤ 10 кГц, час наростання / час спаду / затримки < 10 мкс при використанні Power.Gate API
  • CAN: ≤ 3,2 A (на контакті блока живлення)
  • SERIAL: ≤ 1 A (на контакті блока живлення)
  • INC: ≤ 0,5 A (на контакті блока живлення)
  • I/O: ≤ 500 mA ( на контакті блока живлення)
  • Примітка: GigE-Vision/GenICAM
  • Примітка: Fieldbus-Ports
  • Функція: Двопортова промислова мережа на базі Ethernet
  • Примітка: Fieldbus-Ports
  • Примітка: Порти промислової мережі, в процесі підготовки
  • Примітка: SENSOR S1-S4
  • Функція: IO-Link Master 1.1
  • Швидкість передачі даних: ≤ 230 kBaud
  • Функція: Також налаштовується як інтерфейс енкодера, макс. частота 2 МГц
  • Швидкість передачі даних: RS-232: 115,2 kBaud, RS-422/RS-485: 2 MBaud
  • Функція: Також може налаштовуватися як RS-422< /li>
  • Швидкість передачі: Макс. частота 2 МГц; RS-422: 2 Мбод
  • Швидкість передачі даних: 20 kbit/ s ... 1 Mbit/s
  • Функція: Для конфігурування, Діагностика, оновлення мікропрограмного забезпечення
  • I/O: 2 входи з оптронною розв'язкою (макс. частота: 30 кГц)< /li>
  • I/O: 2 входи/виходи (конфігуровані) (макс. частота: 30 кГц)
  • SENSOR S1-S4: По 1 входу (макс. частота: 30 кГц)
  • li>
  • SENSOR S5-S6: По 1 входу (макс. частота: 10 кГц)< /li>
  • SENSOR S5-S6: По 2 входи/виходи (конфігуровані) (макс. частота: 30 кГц)