Вимикач безконтактний Sick STR1-SAFM10P8
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • STR1-SAFM10P8
STR1-SAFM10P8  247480 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1073215
  • Частина системи: Датчик і пускач
  • Принцип роботи датчика: Транспондер
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань увімкнення Sao: 14 mm (–10 ... +70 ° C) , 10 мм (–30 ... –10 °C) ,
  • Безпечна відстань вимкнення Sar: 28 mm
  • Активні сенсорні поверхні: 3
  • Напрями включення: 5
  • Кодування: Універсально закодований
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • < li>Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 5,21 x 10 -9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодований пускача: Невисокий ступінь кодування (EN ISO 14119)
  • Надійний ланцюг послідовного включення: У розподільній шафі (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Кабель, 7-жильний
  • Індикація діагностики: ✔
  • Індикація стану: ✔< /li>
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Класифікація по cULus: Клас 2
  • Напруга живлення UV: 24 V DC ( 19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: 50 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD) із самоконтролем
  • Вихідний струм: ≤ 100 mA
  • Оцінка: 40 ms
  • Час розблокування: 100 ms
  • Час ризику: 80 ms
  • Затримка включення : 2,5 s
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 мм x 18 мм x 26 мм
  • Вага: 460 g
  • Матеріал корпусу: VISTAL®
  • Тип захисту: IP67 (EN 60529), IP69K (ISO 20653),
  • Діапазо н робочих температур: –30 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 1 mm (IEC 60068-2-6)