Датчик температури Sick TBT-1AAGE3506GZ
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики температури
  • TBT-1AAGE3506GZ
TBT-1AAGE3506GZ  135282 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6043055
  • Діапазон вимірювання: –50 °C +150 °C
  • Вимірювальний елемент: Pt100
  • Аналоговий вихідний сигнал та допустима навантаження RA: 4–20 мА, 2-жильний (RA ≤ (L+ – 10 В) / 0,028 A [Ом] )
  • Технічні підключення: Різьблення G ½ B
  • Довжина щупа / діаметр вимірювального щупа: 350 mm / 6 mm
  • Опір тиску: Макс. 120 бар
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Електричне підключення: Різьбове кабельне введення M16 x 1,5, IP65
  • Вимірювальний струм: 0,3 mA ... 1 mA
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 35 V DC
  • Максимальне споживання струму: Ок. 28 мА
  • Електробезпека: Клас захисту: III, ном. напруга ізоляції: 100 В, захист від неправильної полярності для варіанта з вимірювальним перетворювачем 4–20 мА: L+ навпроти M
  • Клас захисту III: ✔
  • Відповідність вимогам ЄС: Директива ЄС з електромагнітної сумісності 2004/108/EG, EN 61326-2-3
  • Сертифікат RoHS: ✔
  • Вага: Ок. 155 г (залежно від виконання)
  • Час ініціалізації: < 1 ms
  • Точність вимірювального елемента: Клас A згідно IEC 60751
  • Точність вимірювального перетворювача: ≤ ± 0,1 % діапазону
  • Оцінка: Час відгуку t50: ≤ 5,8 с , Час відгуку t90: ≤ 15,5 с ,
  • Температура навколишнього середовища: –40 °C ... +85 °C
  • Температура зберігання та транспортування: –40 °C ... +60 °C