Датчик температури Sick TBT-1PBG11006GZ
  • Датчики температури
  • TBT-1PBG11006GZ
TBT-1PBG11006GZ  135341 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6043121
  • Діапазон вимірювання: –50 °C +250 °C
  • Вимірювальний елемент: Pt100
  • Вихідний сигнал: Pt100, 4-жильний
  • Технічні підключення: Різьблення G ¼ B
  • Довжина щупа / діаметр вимірювального щупа: 100 mm / 6 mm
  • Опір тиску: Макс. 120 бар
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Електричне підключення: Різьбове кабельне введення M16 x 1,5, IP65
  • Вимірювальний струм: 0,3 mA ... 1 mA
  • Електробезпека: Клас захисту: III, ном. напруга ізоляції: 100 В
  • Клас захисту III: ✔
  • Відповідність вимогам ЄС: Директива ЄС з електромагнітної сумісності 2004/108/EG, EN 61326-2-3
  • < li>Сертифікат RoHS: ✔
  • Точність вимірювального перетворювача: ≤ ± 0,1 % діапазону
  • Оцінка: Час відгуку t50: ≤ 5,8 с , Час відгуку t90: ≤ 15,5 с ,
  • Температура навколишнього середовища: –40 °C ... +125 °C
  • Температура зберігання та транспортування: –40 °C ... +60 °C