Вимикач безконтактний Sick TR4-SDM10PB
  • Аварійні вимикачі
  • TR4-SDM10PB
TR4-SDM10PB  247551 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 247551
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6070804
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 15 mm
  • Безпечна відстань вимикання Sar: 25 mm
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,03 * 10-10 (EN ISO 13849)
  • Класифікація за cULus: Клас 2
  • Напруга живлення UV : 24 V DC (20,4 V DC ... 26,4 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 50 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD ) з самоконтролем
  • Вихідний струм: ≤ 200 mA
  • Оцінка: 45 ms
  • Час розблокування: 360 ms
  • Час ризику: ≤ 100 ms
  • Затримка включення: 2 s
  • Термін служби електрокомпонентів: 10 x 106 циклів спрацювання
  • Тип корпусу: Прямокутний< /li>
  • Розміри (Ш x В x Г): 25 мм x 88 мм x 20 мм
  • Вага: 687 g
  • Матеріал корпусу: Valox® DR48
  • Тип захисту: IP67 (IEC 60529), IP69K (ISO 20653),
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • < li>Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 3,5 mm (IEC 60068-2-6)