Вимикач безконтактний Sick TR4-SEM10P
  • Аварійні вимикачі
  • TR4-SEM10P
TR4-SEM10P  128818 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6044643
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 15 mm
  • Безпечна відстань вимикання Sar: 35 mm
  • Напрями включення: 5
  • Індикація крайових зон: ✔
  • PFHd ( середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 1,119 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • Класифікація за cULus: Клас 2
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (20,4 V DC ... 26,4 V DC)
  • Споживання струму: 50 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD) із самоконтролем
  • Вихідний струм: ≤ 200 mA
  • Оцінка: 60 ms
  • Час розблокування: 360 ms
  • Час ризику: 60 s
  • Затримка включення: 2,5 s
  • Термін служби електрокомпонентів: 10 x 106 циклів спрацювання
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 25 мм x 88 мм x 20 мм
  • Вага: + 687 g
  • Матеріал корпусу: Valox® DR48
  • Тип захисту: IP69K (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... + 55 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 3,5 mm (IEC 60068-2-6)