Ультразвуковий датчик Sick UC12-11231
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC12-11231
UC12-11231  129149 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6029831
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 4-конт.
  • Індикація: Dual-LED
  • Вага: 75 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 15 mm x 48,8 mm x 43,5 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція виміру, гранична дистанція виміру: 20 mm . .. 150 мм, 250 мм
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,1 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 30 ms
  • Частота перемикання: 25 Hz
  • Час виводу: 8 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 380 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • < li>Гістерезис: 2 мм
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 ° C
  • Кількість: 2
  • Вигляд: PNP
  • Функція: Додаткові цифрові виходи (Q, Ǭ)
  • Максимальний вихідний струм I< sub>А: ≤ 500 mA
  • Максимальна відстань до об'єкту: 250 мм