Ультразвуковий датчик Sick UC30-21416B
  • Ультразвукові датчики
  • UC30-21416B
UC30-21416B  267321 - 2 - trade-control.com.ua UC30-21416B  267321 - 2 - trade-control.com.ua
UC30-21416B  267321 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267321
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6068452
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Час ініціалізації: < 380 ms
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 180 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 62,2 mm x 62 ,2 mm x 32,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція виміру, гранична дистанція виміру: 350 mm .. 3.400 mm, 5.000 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 180 ms
  • Частота перемикання: 4 Hz
  • Час виведення: 43 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 120 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • IO-Link : ✔ , IO-Link V1.1
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 50 mm
  • Діапазон робочих температур: –25 ° C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Функція: Параметри процесу, Налаштування, Діагностика, Зберігання даних:
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA