Ультразвуковий датчик Sick UC30-21516A
  • Ультразвукові датчики
  • UC30-21516A
UC30-21516A  129305 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6054714
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Час ініціалізації: < 450 ms
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 240 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 62,2 mm x 62 ,2 mm x 36,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 600 mm. 6.000 mm, 8.000 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 240 ms
  • Частота перемикання: 3 Hz
  • Час виведення: 60 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 80 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • IO-Link : ✔ , IO-Link V1.0
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 100 mm
  • Діапазон робочих температур: –25 ° C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Функція: Параметри процесу, Налаштування, Діагностика
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA