Ультразвуковий датчик Sick UD18-22CC221
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UD18-22CC221
UD18-22CC221  129158 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6058910
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 20 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,5 W
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • Тип корпусу: Циліндричний
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 130 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 18 мм x 63,2 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Монтажна відстань: 20 mm ... 60 mm, 40 мм ± 3 мм (налаштування за замовчуванням)
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 1 шар матеріалу
  • Оцінка: 2,5 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Час виведення: 2 ms, Режим тригера: < 0,5 мс
  • Ультразвукова частота (типова): 400 kHz
  • Сліпа зона: 7 mm ... 7 mm (перед передавачем та приймачем )
  • Допустиме кутове відхилення: ± 45° від вертикалі до шару матеріалу
  • Розпізнаваний матеріал: Папір різної щільності: 20 g/m² ... 2.000 g/m², Пластикові панелі та плівка : ≤ 0,4 mm, Самоклеюча плівка, жерсть: ≤ 0,3 mm, Гофрований картон: однохвильові типи F, N і G, Японський папір (васі), Кремнієві пластини, Друковані плати,
  • Керуючий вхід : 3 x
  • Діапазон робочих температур: +5 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Кількість: 2
  • Вигляд: PNP
  • М аксимальний вихідний струм IА: ≤ 200 mA