Ультразвуковий датчик Sick UD18-22DC241
  • Ультразвукові датчики
  • UD18-22DC241
UD18-22DC241  129168 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6058915
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 20 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,5 W
  • Час ініціалізації: < 750 ms
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 160 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 18 мм x 64 mm
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту: III
  • Монтажна відстань: 30 мм ... 70 мм, 50 мм ± 3 мм (налаштування за замовчуванням)
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: 1 шар матеріалу
  • Оцінка: 5,5 ms
  • Частота перемикання: 1 00 Hz
  • Час виведення: 5 ms, Режим тригера: < 0,5 мс
  • Ультразвукова частота (типова): 200 kHz
  • Сліпа зона: 7 mm ... 7 mm (перед передавачем та приймачем )
  • Допустиме кутове відхилення: ± 45° від вертикалі до шару матеріалу
  • Розпізнаваний матеріал: Папір різної щільності: 100 g/m² ... 2.000 g/m², Кашовані фольгою листові матеріали та плівка: ≤ 5 mm, Самоклеюча плівка, жерсть: ≤ 2 mm, Гофрований картон: однохвильові типи F, N та G, Японський папір (васі), Кремнієві пластини, Друковані плати,
  • Керуючий вхід: 3 x
  • Діапазон робочих температур: +5 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Кількість: 2
  • Вигляд: NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 200 mA