Захисне реле Sick UE10-3OS4D0
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • UE10-3OS4D0
UE10-3OS4D0  267573 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1028303
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508) , SILCL3 (EN 62061) ,
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • Значення B10d: 1,26 x 106 циклів спрацьовування (AC- 15, 230 V, I = 1,5 A), 5,9 x 106 циклів спрацьовування (AC-15, 230 V, I = 0,75 A), 4,35 x 10< sup>5 циклів спрацьовування (DC-13, 24 V, I = 2,5 A), 1 x 107 циклів спрацьовування (DC-13, 24 V, I = 0, 63 A),
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 3,0 x 10-8 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Вигляд підключення: Вставні пружинні затискачі
  • Кількість ланцюгів розблокування (нормально відкритий): 3, важливий для безпеки
  • Напруга живлення: B1-B2/B3-B4
  • Споживана потужність: 2,4 W (DC)
  • Категорія перенапруги: III (див. посібник з експлуатації)
  • Розрахункова напруга на ізоляції Ui: 300 V AC
  • Максимально допустима імпульсна напруга Uimp: 4 kV
  • Випробова напруга: 2 kV (50 Hz) (EN 60439-1)
  • Вхідна напруга: DC 24 V (DC 15 V ... DC 30 V)
  • Вхідний струм: ≤ 500 mA
  • Час затримки повернення реле: (≤ 20 ms)
  • Кількість сигнальних струмопровідних ліній (нормально закритий): 1, не відноситься до безпеки
  • Тип контакту: З примусовим керуванням
  • Матеріал контактів: Срібний сплав, тонке золочення
  • Категорія споживання: AC-15/DC-13 (EN 60947-5-1)
  • Розрахунковий робочий струм (розрахункова робоча напруга): 4 A (230 V AC) 360 циклів спрацьовування/год, 3 A (230 V AC) 3600 циклів спрацьовування/год, 4 A (24 V DC) 360 циклів спрацьовування/год, 2,5 A (24 V DC) 3600 циклів спрацьовування/год,
  • Термін служби механічних компонентів (контакти реле): 1 x 107 циклів спрацьовування
  • Термін служби електричних компонентів (контакти реле): 2 x 106 циклів спрацьовування
  • Розміри (Ш x В x Г): 22,5 мм x 114 мм x 96,5 mm
  • Ступінь забруднення: 3 (EN 50178)
  • Вага: 0,2 kg
  • Вихідна струмопровідна лінія > 25 В перем. струму/60 У пост. струму: PELV
  • Вихідна струмопровідна лінія ≤ 25 В перем. струму/60 У пост. струму: PELV або SELV
  • Ланцюг розблокування: 10 V AC ... 230 V AC
  • : 10 V DC ... 300 V DC
  • : 10 V DC ... 300 V DC
  • Ланцюг зворотного зв'язку за струмом: 10 V DC ... 24 V DC< /li>
  • Ланцюг розблокування: 5 mA ... 6 A
  • Ланцюг зворотного зв'язку по струму: 5 mA .. 100 mA
  • Сумарний струм: ≤ 12 A