Захисне реле Sick UE12-2FG3D0
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • UE12-2FG3D0
UE12-2FG3D0  267519 - 2 - trade-control.com.ua UE12-2FG3D0  267519 - 2 - trade-control.com.ua
UE12-2FG3D0  267519 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1043918
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508) , SILCL3 (EN 62061) ,
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • Значення B10d: 1 x 105 циклів спрацьовування (AC-15, 230 V, I = 2 A), 2,5 x 105 циклів спрацьовування (AC-15, 230 V, I = 1 A), 5,4 x 105 циклів спрацьовування (DC-13, 24 V, I = 0.5 A), 1 x 107 циклів спрацьовування (DC-13, 24 V, I ≤ 2 A),
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 1,2 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи ): 20 років (EN ISO 13849)
  • Вигляд підключення: Вставні гвинтові затискачі
  • Кількість ланцюгів розблокування (нормально відкритий): 2, важливий для безпеки
  • Кількість струмопровідних ліній зворотного зв'язку (нормально закритий): 1
  • Напруга живлення: B1/A2, B2/A2
  • Залишкова пульсація: (≤ 2,4 Vss)
  • Споживана м міцність: (≤ 2 W (DC))
  • Категорія перенапруги: II
  • Розрахункова напруга на ізоляції Ui: 300 V AC
  • < li>Максимально допустима імпульсна напруга Uimp: 4 kV
  • Випробова напруга: 1,2 kV (50 Hz) (EN 60439-1)
  • Вхідна напруга: 24 V DC (DC 16,8 V ... DC 27,6 V)
  • Вхідний струм: ≤ 50 mA
  • Час скидання: ≤ 30 ms
  • Ширина контрольного імпульсу: ≤ 1 ms
  • Час затримки повернення реле: (≤ 10 ms)
  • Тип контакту: З примусовим керуванням
  • Матеріал контактів: Срібний сплав, тонке золочення
  • Категорія споживання: AC-15/DC-13 (EN 60947-5-1)
  • Розрахунковий робочий струм (розрахункова робоча напруга): 3 A (230 V AC), 4 A (24 V DC),
  • Термін служби механічних компонентів (контакти рел е): 1 x 107 циклів спрацьовування
  • Термін служби електричних компонентів (контакти реле): 1 x 105 циклів спрацьовування
  • < li>Розміри (Ш x В x Г): 17,8 мм x 105,5 мм x 70,8 mm
  • Ступінь забруднення: 3 (EN 50178)
  • Вага: 91 g
  • Вихідна струмопровідна лінія > 25 В перем. струму/60 У пост. струму: PELV
  • Вихідна струмопровідна лінія ≤ 25 В перем. струму/60 У пост. струму: PELV або SELV Ланцюг розблокування: 10 V AC/DC ... 250 V AC/DC Ланцюг зворотного зв'язку по струму: 0,1 V AC/DC .. Ланцюг розблокування: 10 mA ... 6 A
  • Ланцюг зворотного зв'язку по струму: 1 mA ... 300 mA
  • Потужність перемикання: ≤ 1.500 VA (AC)
  • : ≤ 200 W (DC)