Ультразвуковий датчик Sick UM12-1172211
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UM12-1172211
UM12-1172211  129165 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6053542
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • Тип корпусу: Циліндричний
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 4-конт.
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 15 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 12 мм x 12 мм x 55,1 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 20 mm ... 150 mm, 250 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,069 mm
  • Точність відтворення : ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 24 ms
  • Частота перемикання: 30 Hz
  • Час виводу: 8 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 380 kHz
  • Гістерезис: 2 mm
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Кількість: 1< /li>
  • Вигляд: PNP
  • Максимальна відстань до об'єкту: 250 мм