Ультразвуковий датчик Sick UM18-21212B211
  • Ультразвукові датчики
  • UM18-21212B211
UM18-21212B211  267296 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267296
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6066174
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Споживана потужність: ≤ 1,2 W
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 25 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 18 мм x 52,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 65 mm ... 350 mm, 600 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Дозвіл: ≥ 0,069 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 64 ms
  • Частота перемикання: 12 Hz
  • Час виведення: 16 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 400 kHz
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF< /li>
  • Гістерезис: 5 mm
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Функція: Параметри процесу, Налаштування, Діагностика, Зберігання даних:
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Максимальна відстань до об'єкту: 600 мм