Ультразвуковий датчик Sick UM18-212166101
  • Ультразвукові датчики
  • UM18-212166101
UM18-212166101  267333 - 2 - trade-control.com.ua UM18-212166101  267333 - 2 - trade-control.com.ua
UM18-212166101  267333 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267333
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6072879
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 4-конт.
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 15 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x У x Г): 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 65 мм ... 350 мм, 600 мм
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,2 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Оцінка: 64 ms
  • Час виведення: 16 ms
  • Ультразвукова частота (типова) ): 400 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Температурний дрейф: 0,17 % / K
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
  • Роздільна здатність: 12 bit
  • Максимальна відстань до об'єкту: 600 мм