Ультразвуковий датчик Sick UM18-217167101
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UM18-217167101
UM18-217167101  267339 - 2 - trade-control.com.ua UM18-217167101  267339 - 2 - trade-control.com.ua
UM18-217167101  267339 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267339
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6072873
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 15 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • Тип корпусу: Циліндричний
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 4-конт.
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 15 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x У x Г): 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 20 mm ... 150 mm, 250 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,2 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Оцінка: 32 ms
  • Час виведення: 8 ms
  • Ультразвукова частота (типова) ): 380 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Температурний дрейф: 0,17 % / K
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Вихід напруги
  • Напруга: 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
  • Роздільна здатність: 12 bit
  • Максимальна відстань до об'єкту: 250 мм