Ультразвуковий датчик Sick UM18-218126111
  • Ультразвукові датчики
  • UM18-218126111
UM18-218126111  134628 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6048404
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 10 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,2 W
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12 , 5-контактний
  • Індикація: 2 x LED
  • Вага: 25 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x У x Г): 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 120 mm ... 1.000 mm, 1.300 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,069 mm
  • Точність відтворення: ± 0, 15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 80 ms
  • Час виведення: 20 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 200 kHz
  • Многофункціональний вхід (MF) : 1 x MF
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C< /li>
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω