Ультразвуковий датчик Sick UM30-21111B
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UM30-21111B
UM30-21111B  267319 - 2 - trade-control.com.ua UM30-21111B  267319 - 2 - trade-control.com.ua
UM30-21111B  267319 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267319
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6068447
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 2,4 W
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • Тип корпусу: Циліндричний
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 5-контактний
  • Індикація: LED-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 150 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 30 мм x 30 мм x 84 мм
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція виміру, гранична дистанція виміру: 30 mm ... 250 mm, 350 mm
  • Об'єкт виміру: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 32 ms
  • < li>Частота перемикання: 25 Hz
  • Час виводу: 8 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 320 kHz
  • Зона дії (т іпічна): Див. діаграми
  • < li>IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 3 mm
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Функція: Параметри процесу, Діагностика, Налаштування, Зберігання даних:
  • Кількість: 1
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • Максимальна відстань до об'єкту: 350 мм