Ультразвуковий датчик Sick UM30-214111
  • Ультразвукові датчики
  • UM30-214111
UM30-214111  129216 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6037662
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 2,4 W
  • Індикація: LED-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 210 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 47,5 mm x 47,5 mm x 102 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 350 mm ... 3.400 mm, 5.000 mm
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 180 ms< /li>
  • Частота перемикання: 4 Hz
  • Час виведення: 43 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 120 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 50 мм
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +85 °C
  • Кількість: 1
  • Вигляд: PNP
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 200 mA