Ультразвуковий датчик Sick UM30-215113
  • Ультразвукові датчики
  • UM30-215113
UM30-215113  134639 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6036920
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 2,4 W
  • Індикація: LED-дисплей, 2 x LED
  • Вага: 270 g
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 65 мм x 65 мм x 105 mm
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція виміру, гранична дистанція виміру: 600 mm ... 6.000 mm, 8.000 mm
  • Об'єкт виміру: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 240 ms
  • < li>Час виводу: 60 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 80 kHz
  • Зона дії (типова): Див. діаграми
  • Багатофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Кількість: 1
  • Вигляд : Токовий вихід / Вихід напруги
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
  • Напруга: 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω