Система камер Sick V20W-0101000
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • V20W-0101000
V20W-0101000  130458 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1042027
  • Роздільна здатність: 20 мм, 24 мм, 30 мм
  • Оцінка: 20 ms
  • Тип: Тип 2 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL1 (IEC 61508 ), SILCL1 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 2 (EN ISO 13849)
  • Тестова частота (внутрішній тест): 50 /s (EN ISO 13849)
  • Максимальна частота запиту: ≤ 30 min⁻¹ (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL c (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину) : 5,6 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)< /li>
  • Блокування повторного запуску: ✔: Деактивовано
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано< /li>
  • Каскадне підключення✔
  • Teach/Sync✔
  • Вигляд підключення: Роз'єм М12, 8-конт.
  • Індикатор стану: LEDs
  • Клас захисту: III (EN 50178)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 165 mA , ≤ 690 mA ,
  • Розміри (Ш x В x Г): 93,9 мм x 50 мм x 93,9 mm
  • Матеріал корпусу: Алюмінієве лиття
  • Вага: 355 g
  • Тип захисту: IP54 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Роздільна здатність 20 мм: 1,41 m
  • Роздільна здатність 24 мм: 1,7 m
  • Роздільна здатність 30 мм: 2,12 m
  • Роздільна здатність 20 мм: 1 mx 1 m
  • Роздільна здатність 24 мм: 1,2 mx 1,2 m
  • Ра роздільна здатність 30 мм: 1,5 mx 1,5 m
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 7,5 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • < li>: PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: UV – 2,7 V DC ... UV
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 3,5 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: 6 mA ... 250 mA