Фотоелектричний датчик Sick VL18-4N3240
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VL18-4N3240
VL18-4N3240  259914 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6013542
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 18 мм x 78 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 78 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0,05 m ... 3,7 m
  • Відстань спрацьовування: 0,05 m ... 3 m
  • Фокус: Ок. 2,8°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 150 mm (3 m)< /li>
  • Кут випромінювання: Ок. 2,8°
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Переключаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту : III
  • Вага: 120 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • Матеріал, оптика: Пластик , PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C