Фотоелектричний датчик Sick VL18L-4P324
  • Фотоелектричні датчики
  • VL18L-4P324
VL18L-4P324  133222 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6027430
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 мм x 18 мм x 97,7 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 97,7 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0,1 m ... 35 m
  • Відстань спрацьовування: 0,1 m ... 30 m
  • Фокус: 0,04°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями ( відстань): Ø 9 mm (35 m)
  • Кут випромінювання: 0,04°
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825 -1)
  • Вихідна потужність лазера: 0,4 mW
  • Налаштування: Кабель (Чутливість) , Кнопка налаштування (Чутливість) ,
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення об'єктів маленького розміру
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 20 mA < /li>
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через контрольний вхід С
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,625 ms
  • Частота перемикання: 800 Hz
  • Клас захисту: III
  • Вага: 60 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, Латунь нікельована та полікарбонат
  • Матеріал, оптика: Пластик, PC із захисним склом
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –15 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +70 °C