Фотоелектричний датчик Sick VTB18-4P1240VS01
  • Фотоелектричні датчики
  • VTB18-4P1240VS01
VTB18-4P1240VS01  132949 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6037754
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 83 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 83 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Дистанція роботи, макс.: 0 mm ... 100 mm
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 3 mm (100 mm)
  • Довжина хвилі: 660 nm
  • Налаштування: Кнопка налаштування (Відстань спрацьовування), вручну, через Touch-Teach-in
  • Спеціальні випадки застосування: Гігієнічні зони та зони з високою вологістю
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 50 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель управ лення L/D
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,0 В/0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 1,25 ms
  • Частота перемикання: 400 Hz
  • Клас захисту: III
  • Вага: 120 g
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Нержавіюча сталь V4A (1.4404, 316L)
  • Матеріал, оптика: Пластик, Plan, PPS (Grilamid)
  • Тип захисту : IP67, IP68, IP69K ,
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... + 80 °C