Фотоелектричний датчик Sick VTE18-4N2212
  • Фотоелектричні датчики
  • VTE18-4N2212
VTE18-4N2212  260319 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6013396
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 63,6 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 63,6 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1< /li>
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 mm ... 200 mm
  • Відстань спрацьовування: 3 mm ... 170 mm
  • Фокус: Ок. 2,8°
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 10 mm (200 mm)
  • Кут випромінювання: Ок. 2,8°
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Відстань спрацьовування)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Переключаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір : На вибір, через кабель управління L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • < li>Частота перемикання: 250 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Перетин проводу: 0,14 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 5 mm
  • Схеми захисту: A, B, C, D,
  • Клас захисту: III
  • Вага : 120 g
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C