Фотоелектричний датчик Sick VTF18-4P1240
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VTF18-4P1240
VTF18-4P1240  260584 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6012831
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Енергетичний, фокусний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 78 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 78 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 мм ... 100 мм
  • Відстань спрацьовування: 3 мм ... 90 мм
  • < li>Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 3 mm (50 mm)
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Відстань спрацьовування)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • < li>Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 25 0 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 120 g
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Спеціальне виконання: Сфокусована оптика
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C