Щілинний датчик Sick WF225-B4150
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики реєстрації
  • WF225-B4150
WF225-B4150  134667 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6022139
  • Принцип дії: Принцип оптичного виявлення
  • Розміри (Ш x В x Г): 12 мм x 262,5 мм x 80 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Вилкова форма
  • Ширина щілини: 225 мм
  • Глибина щілини: 60 mm
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод, Інфрачервоне світло
  • Функція вихідного сигналу: «СВІТЛО/ТЕМНО» встановлюється зміною полярності
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 10 %
  • Споживання струму: 40 mA
  • Частота перемикання: 0,5 kHz
  • Оцінка: 1 ms
  • Перемикаючий вихід: PNP/NPN
  • Дискретний вихід (напруга): PNP: HIGH = UВ– ≤ 2 В/LOW прибл. 0, NPN: HIGH = прибл. UВ/LOW ≤ 2 В,
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Клас захисту: III
  • Схеми захисту: Вихід Q із захистом від короткого замикання, Придушення імпульсних перешкод,
  • Тип захисту: IP65
  • Вага: Ок. 36 g ... 160 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Алюміній
  • Інтерфейс зв'язку: -
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –20 °C ... +80 °C