Щілинний датчик Sick WFL80-60B416
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики реєстрації
  • WFL80-60B416
WFL80-60B416  129460 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6036833
  • Принцип дії: Принцип оптичного виявлення
  • Розміри (Ш x В x Г): 10 mm x 118,5 mm x 74 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Вилкова форма
  • Ширина щілини: 80 мм
  • Глибина щілини: 59 mm
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується ( MDO): 0,05 мм
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, Видиме червоне світло
  • Клас лазера: I
  • Довжина хвилі: 670 nm
  • < li>Налаштування: Кнопка «Плюс» / «Мінус» (Налаштування, чутливість, «СВІТЛО/ТЕМНО»)
  • Метод налаштування: 2-точкове налаштування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 10 %
  • Споживання струму: 40 mA
  • Частота перемикання: 10 kHz
  • Оцінка: 100 µs
  • Стабільність часу відгуку: ± 20 µs
  • Нестійкість: 40 µs
  • Переключаючий вихід: PNP/NPN
  • Дискретний вихід (напруга): PNP: HIGH = UВ - ≤ 2 В/LOW прибл. 0, NPN: HIGH = прибл. UВ/LOW ≤ 2 В,
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Час ініціалізації: 100 ms
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Клас захисту: III
  • Тип захисту: IP65
  • Вага: Ок. 36 g ... 160 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Алюміній
  • Інтерфейс зв'язку: -
  • Діапазон температур під час роботи: –20 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –30 °C ... +80 °C
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: ≤ 10.000 lx
  • Стійкість до струсу: Відповідно до EN 60068-2-27
  • Серія: WFL
  • Принцип дії: оптичне виявлення
  • Ширина щілини: 80 мм
  • Глибина щілини: 59 мм
Інші товари категорії:
  • WF5-60B416
    • Серія: WF
    • Ширина щілини: 5 мм
    • Глибина щілини: 59 мм