Фотоелектричний датчик Sick WL100-2N4429
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100-2N4429
WL100-2N4429  133688 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052383
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 мм x 31 мм x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,01 m ... 3 m
  • Відстань спрацьовування: 0,01 m ... 2,5 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 140 мм (2 м)
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр (Чутливість)
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення прозорих об'єктів
  • < li>Особливі властивості: Виявлення прозорих об'єктів
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/ D)
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ca. Uv / < 1,8 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Демпфування на шляху променя: ≥ 20 %
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект поставки: Кріпильний куточок BEF-W100-A, Відбивач P250
  • Спеціальне виконання: Виявлення прозорих об'єктів
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 954 років
  • DCavg: 0 %