Фотоелектричний датчик Sick WL100L-F2231
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100L-F2231
WL100L-F2231  133384 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6030710
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,08 m ... 12 m
  • Відстань спрацьовування: 0,08 m ... 10 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 12 mm (10 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Клас лазера: 1
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Спеціальні випадки застосування : Виявлення об'єктів маленького розміру, Виявлення високошвидкісних об'єктів. : 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L /D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V/ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 0,25 ms
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 10 g
  • < li>Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 416 років
  • DC avg: 0 %