Фотоелектричний датчик Sick WL24-2R538
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WL24-2R538
WL24-2R538  137508 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1018313
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 27 mm x 87, 5 mm x 65 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 22 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 15 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 250 mm (15 m)
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Споживана потужність: < 2 VA
  • Перемикаючий вихід: Реле
  • Функція вихідного сигналу: Реле з перемикаючим контактом
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається , через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Струм перемикання (напруга перемикання): 2,5 A @ 250 V AC, 2,5 A @ 24 V DC, 0,125 A @ 250 V DC< /li>
  • Оцінка: ≤ 10 ms
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Вигляд підключення: Ра зйом Mini 7/8", 5-конт.
  • Схеми захисту: A , C ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 330 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Категорія споживання: Змін. струм - 15, пост. струм — 13, згідно з EN 60947-1
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C