Фотоелектричний датчик Sick WS/WE100-2N3439
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE100-2N3439
WS/WE100-2N3439  133680 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052364
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 33 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 20 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 850 mm (12 m)< /li>
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • Переключаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга NPN HIGH / LOW: Ca. Uv / < 1,8 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz