Фотоелектричний датчик Sick WS/WE100-2P4439
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE100-2P4439
WS/WE100-2P4439  138285 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052368
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 33 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 20 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 850 mm (12 m)< /li>
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH /LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • < li>Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект поставки: 2 кутові кріплення з нержавіючої сталі (1.4301/304) BEF-W100-A
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 565 років
  • DCavg: 0 %
  • Відстань спрацьовування: 0 … 20 м
  • Тип виходу: PNP
  • Вид випромінювання: видиме червоне світло
  • Серія: W100-2
Інші товари категорії:
  • ET3-E3228
    • Відстань спрацьовування: 0 … 50 мм