Фотоелектричний датчик Sick WS/WE100-P1402
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE100-P1402
WS/WE100-P1402  261183 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261183
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6037865
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 30 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 20 m
  • Фокус: Бл. 2°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 800 mm (20 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 2°
  • Довжина хвилі: 645 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH /LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Приймальний кут: Ок. 15°
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Перетин дроту: 0,18 mm²
  • < li>Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 106 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: – 40 °C ... +70 °C