Фотоелектричний датчик Sick WS/WE24-2R240
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE24-2R240
WS/WE24-2R240  137505 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1017864
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 27 mm x 87,5 mm x 65 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 60 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 50 m
  • Фокус: Ок. 1°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 700 mm (50 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 1°
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Споживана потужність: < 3 VA
  • Перемикаючий вихід: Реле, електрично ізольований
  • Функція вихідного сигналу: Реле з перемикаючим контактом
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання по вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Струм перемикання (напруга перемикання): 4 A @ 250 V AC, 4 A @ 24 V DC, 0.125 A @ 250 V DC, UL : 4 A @ 250 V AC, загальна використання / 4 A @ 250 V AC, ресистивний (NO) / 3 A @ 250 V AC, рецидив (NC) / 4 A @ 24 V DC, NO, загальний використання / 3 A @ 24 V DC, NC, загального використання / R300 / B300 (NO contacts only),
  • Оцінка: ≤ 10 ms
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Приймальний кут: Ок. 2,5°
  • Функцією часу: Затримка вмикання, Затримка вимикання,
  • Час затримки: Регулюється на перемикачі тимчасової затримки, 0,5 s ... 10 s
  • < li>Вигляд підключення: Кабельне введення з різьбленням M16
  • Схеми захисту: A , C ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 660 g
  • Обігрів переднього скла: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Категорія споживання: Змін. струм - 15, пост. струм — 13, згідно з EN 60947-1
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C