Фотоелектричний датчик Sick WS/WE45-R250
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE45-R250
WS/WE45-R250  261281 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261281
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1010994
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 60 mm x 105 mm x 105 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 350 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 300 m
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 4,5 m (300 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 0,9°
  • Налаштування: Потенціометр
  • Особливі властивості: Попереднє налаштування на спрацьовування за відсутності відбитого світла, Пульсуючий, Клемне підключення, для перерізу проводів 0,14 мм2< /sup> ... 2,5 мм2, макс. 16 А,
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Споживана потужність, передавач: ≤ 6 VA
  • Перемикаючий вихід: Реле, електрично ізольований
  • Функція вихідного сигналу: Реле з перемикаючим контактом
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач тимчасової затримки вкл/вимк. сигналу
  • Струм перемикання (напруга перемикання): 4 A @ 250 V AC, 4 A @ 24 V DC, 0.125 A @ 120 V DC, UL: 4 A @ 250 V AC, general purpose / 2 A @ 250 V AC, pilot duty,
  • Оцінка: ≤ 10 ms
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Функцією часу: Затримка включення, Затримка вимкнення, Уповільнення включення та вимикання,
  • Час затримки: Регулюється на перемикачі тимчасової затримки, 0,5 s ... 12 s
  • Вигляд підключення: Клемне підключення з PG13,5, 6-конт.< /li>
  • Схеми захисту: A, C,
  • Клас захисту: I
  • Вага: 1.600 g
  • Обігрів переднього скла: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал
  • Тип захисту: IP67
  • Категорія споживання: Змін. струм - 15, пост. струм — 13, згідно з EN 60947-1
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +70 °C