Фотоелектричний датчик Sick WSE16P-1H162100A00
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WSE16P-1H162100A00
WSE16P-1H162100A00  261309 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1088331
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 55,7 mm x 42 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 45 m
  • Вигляд випромінювання: Видимий червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 90 mm (8 m)
  • Довжина хвилі: 635 nm
  • Конфігурація контакту 2: Зовнішній вхід, навчання, дискретний сигнал
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 V ss
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 30 mA , < 50 mA ,
  • < li>Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вихід QL1 / C: перемикаючий вихід або режим IO-link
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,5 В/0 В
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 200 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: Тест після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • MTTFD: 539 років
  • DCavg: 0 %
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: 2, 3 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 0x800174
  • DeviceID DEC: 8388980
  • Позначення інтелектуальної задачі: Базова логіка
  • Логічна функція: Прямий, І, АБО, Вікно, Гістерезис ,
  • Інвертор: Так
  • Частота перемикання: SIO Direct: 1000 Hz , SIO Logic: 800 Hz , IOL: 650 Hz ,