Фотоелектричний датчик Sick WT100-2P1419
  • Фотоелектричні датчики
  • WT100-2P1419
WT100-2P1419  133681 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052378
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Енергетичний, фокусний
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 4 mm ... 140 mm
  • Відстань спрацьовування: 10 mm ... 100 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 8 mm (90 mm )
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр (Відстань спрацьовування)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • < li>Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Переріз проводу: 0,18 mm²
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик , PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект поставки: Кріпильний куточок BEF-W100-A
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... + 55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 954 років
  • < li>DCavg: 0%
  • Відстань спрацьовування: 10 … 100 мм