Фотоелектричний датчик Sick WT100L-E2141
  • Фотоелектричні датчики
  • WT100L-E2141
WT100L-E2141  133385 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6030706
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 mm ... 450 mm
  • Відстань спрацьовування: 0 mm . .. 400 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 2 mm (400 mm)< /li>
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Переключаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ca. Uv / < 1,8 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 0,25 ms
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 3-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 10 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберігання: -40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 453 років
  • DCavg: 0 %
  • Відстань спрацьовування: 0 … 400 мм
  • Тип виходу: NPN
  • Вид випромінювання: видиме червоне світло
  • Серія: W100 Laser
Інші товари категорії:
  • WT100-2P3439
    • Відстань спрацьовування: 0 … 750 мм