Фотоелектричний датчик Sick WT14-2P401S09
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WT14-2P401S09
WT14-2P401S09  132785 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1045105
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 17,6 mm x 75,5 mm x 33,5 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 20 mm ... 500 mm
  • < li>Відстань спрацьовування: 80 mm ... 500 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 14 мм (300 мм)
  • Довжина хвилі: 870 nm
  • Налаштування: Кнопка налаштування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D , < /li>
  • Вага: 40 g
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C