Фотоелектричний датчик Sick WT250-N460
  • Фотоелектричні датчики
  • WT250-N460
WT250-N460  261472 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261472
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6010703
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 65 mm x 43 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 150 mm ... 500 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 35 mm (500 mm )
  • Кут випромінювання: 3°
  • Налаштування: Потенціометр, 2 обороти, Потенціометр, 2 обороти
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: 35 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz