Фотоелектричний датчик Sick WTB23-2P2461
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTB23-2P2461
WTB23-2P2461  132693 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1044164
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,6 mm x 80,6 mm x 54 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 30 mm ... 1.100 mm
  • Відстань спрацьовування: 100 mm ... 1.100 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 12 мм (800 мм)
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальний напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV — 2,5 В/0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D , < /li>
  • Клас захисту: II
  • Вага: 100 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C