Sick YF2A18-300UA5XLEAX
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • YF2A18-300UA5XLEAX
YF2A18-300UA5XLEAX  271056 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2095681
  • Група приладдя: Роз'єми та кабелі
  • Серія приладдя: Сполучні кабелі
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм "мама ", M12, 8-контактний, прямий, A-кодований
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець дроту
  • Блокування штекерного з'єднувача: Різьбове з'єднання
  • Матеріал штекерного з'єднувача: TPU
  • Колір штекерного з'єднувача: Чорний
  • Матеріал стопорної гайки: CuZn, з нікелюванням
  • Матеріал, ущільнення: FKM
  • Момент затягування: 0,6 Нм
  • Розмір під ключ: 13
  • Кабель: 30 m, 8 жил, PUR, без галогенів
  • Матеріал оболонки: PUR, без галогенів
  • Колір оболонки: Чорний
  • Діаметр дроту: 5,8 mm
  • Перетин дроту: 0,25 mm²
  • Екранування: Без екрана
  • Розрахункова напруга: ≤ 30 V AC/DC
  • Розрахункова імпульсна напруга: 0,8 kV
  • Припустиме навантаження за струмом: 2 A
  • Швидкість переміщення: 3 m/s
  • Шлях переміщення: 10 m
  • Прискорення: ≤ 10 m/s²
  • Тип сигналу: Кабель датчик/пускач
  • Навантаження, що скручує: 180° / 1 m
  • Кількість циклів за хвилину: 35
  • Область застосування: Зона рідкого/консистентного мастила, Укладання в гнучкому лотку, Робот,
  • Допуски: UL
  • № файлу UL: E335179
  • Тип захисту: IP65 / IP66K / IP67
  • Ступінь забруднення: 3
  • Опір ізоляції: 100 MΩ
  • Категорія перенапруги: III< /li>
  • Прохідний опір: 30 mΩ
  • < li>У рухомому стані: > 10 діаметрів дроту
  • При нерухомій прокладці: > 5 діаметрів дроту при нерухомій прокладці
  • Укладання в гнучкому лотку: > 10 діаметрів дроту
  • У рухомому стані: –25 °C ... +80 °C
  • При нерухомій прокладці: –40 °C ... +80 °C
  • Головка: –25 °C ... +85 °C