Sick YM2D24-100PN1XLEAX
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • YM2D24-100PN1XLEAX
YM2D24-100PN1XLEAX  271720 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271720
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 2106173
  • Група приладдя: Роз'єми та кабелі
  • Серія приладдя: З'єднувальні кабелі
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм, M12 , 4-контактний, прямий, D-кодир.
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець дроту
  • Блокування штекерного з'єднувача: Різьбове з'єднання
  • Матеріал штекерного з'єднувача : TPU
  • Колір штекерного з'єднувача: Чорний
  • Матеріал стопорної гайки: CuZn, з нікелюванням
  • Момент затяжки: 0,6 Нм
  • Розмір під ключ: 13
  • Кабель: 10 m, 4 жили, PUR, без галогенів
  • Матеріал оболонки: PUR, без галогенів
  • Колір оболонки: Зелений< /li>
  • Діаметр дроту: 6,7 mm
  • Екранування: З екраном
  • Розрахункова напруга: ≤ 60 V AC/DC
  • Розрахункова імпульсна напруга: 1,5 kV
  • Припустиме навантаження по струму: 4 A
  • Швидкість переміщення: 3,3 m/s
  • Шлях переміщення: 5 m
  • Прискорення: ≤ 2 m/s²
  • Тип сигналу: Ethernet, PROFINET
  • Властивості передачі: CAT5e
  • Швидкість передачі даних: ≤ 0,1 Gbit/s
  • Область застосування: Укладання в гнучкому лотку, Зона рідкого/консистентного мастила,
  • Допуски: CE, UL,
  • Тип захисту: IP65 / IP66K / IP67
  • Ступінь забруднення: 3
  • Опір ізоляції: > 100 MΩ
  • Категорія перенапруги: III
  • Прохідний опір: < 30 mΩ
  • У рухомому стані: > 12 діаметрів дроту
  • При нерухомій прокладці: > 5 діаметрів дроту при нерухомій прокладці
  • У рухомому стані: –30 °C ... +70 °C
  • При нерухомій прокладці: –40 °C ... +80 °C
  • Головка: –25 °C ... +85 °C