Двигун Stogra SM87.4.18M7E50/24
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Привідна техніка
  • Двигуни
  • SM87.4.18M7E50-24
SM87.4.18M7E50-24  212726 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Характеристики:
  • фаза опору: 0,42 Ohm;
  • фаза індуктивності: 1,8 mH;
  • ток уніполярний: 7 A;
  • ток біполярний: 10 A;
  • повний крок: 1,8;
  • крутний момент: 7,2 Nm;
  • крутний момент засувки: 0,1 Nm;