Лінійний серводвигун Siemens 1FN3600-3NB80-0BA3
  • >
  • Siemens
  • Лінійні серводвигуни
  • 1FN3600-3NB80-0BA3
1FN3600-3NB80-0BA3  501607 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 501607
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • серія: SIMOTICS L-1FN3;
  • охолодження: природне;
  • номінальне зусилля: 2110 Н;
  • номінальний струм: 21.6 A;
  • піковий струм: 45.1 A;
  • макс. швидкість: 0.8 м/с;
  • напруга: 600 В;